O nas

foto1

Adwokat Anna Krukowska Konik

Sprawy z zakresu prawa karnego i rodzinnego powodują powstanie szczególnej więzi na linii klient-adwokat. Adwokat staje się nie tylko obrońcą, ale i powiernikiem w wielu innych sprawach. Nie sztuką jest zaproponowanie linii obrony, czy ściśle prawniczego rozwiązania – sztuką jest empatia w kontaktach z klientem i zrozumienie jego czasem niezwykle skomplikowanej sytuacji życiowej

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Aplikację adwokacką ukończyła w 2002 pod patronatem adw. Jacka Kokoszki. Członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach.
Mecenas Anna Krukowska Konik specjalizuje się w prawie karnym materialnym i procesowym reprezentując strony zarówno jako obrońca, jak i pełnomocnik pokrzywdzonych.

Drugim obszarem jej specjalizacji jest prawo rodzinne (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku dorobkowego).

foto2

Radca prawny Grzegorz Konik

Bliski jest mi model prawnika rodzinnego funkcjonującego w realiach Stanów Zjednoczonych. Nawet gdy świadczę obsługę prawną dla firm jej szefowie zwracają się do mnie w sprawach rodziny czy przyjaciół. W takich przypadkach pojęcie kompleksowa obsługa prawna nabiera nowego znaczenia

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Aplikację radcowską ukończył w 2003. Członek Izby Radców Prawnych w Katowicach.
W latach 1996-2013 prawnik, a następnie radca prawny w Departamencie Prawnym Centrali jednego z największych banków komercyjnych w Polsce. Od 2007 r. prowadzi własną praktykę w ramach kancelarii radcy prawnego. Kierownik Działu Prawnego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej.
Członek Rad Nadzorczych spółek prawa handlowego.
W swojej praktyce koncentruje się na prawie cywilnym i handlowym oraz prawie bankowym w szczególności aspektach bankowości elektronicznej. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla wspólnot mieszkaniowych i ich zarządców, jak również w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością z branży deweloperskiej i handlowej.